Książka

jak pogodzić pasję z codziennością i odnaleźć radość w życiu

Katarzyna Żbikowska-Jusis

W czerwcu 2015 roku nakładem wydawnictwa Galaktyka ukazała się moja książka

O książce:

Czy można pracować pełną parą, rozwijać swoje pasje, stawiać sobie cele i spełniać marzenia, a przy tym nie zagłodzić rodziny i wciąż mieć czyste ubrania w szafie? Czy da się pogodzić życie rodzinne ze swoim własnym „ja” i realizować siebie bez szkody dla najbliższych? Wreszcie – czy można być mamą i biegać ultramaratony?

I po co w ogóle biegać? Po co się męczyć, wstawać przed świtem lub wychodzić na trening późnym wieczorem? Dlaczego mimo wszystko warto? I jak to żmudne pokonywanie kilometrów na własnych nogach może zmienić życie na lepsze?

Bez względu na to czy już kochasz bieganie czy cały czas jeszcze nienawidzisz się męczyć – daj się zainspirować do działania. Odkryj w sobie siłę i uwierz, że możesz więcej.  

O autorce:

Katarzyna Żbikowska-Jusis (aktualnie Katarzyna Żbikowska) – redaktor naczelna portalu o bieganiu dla kobiet www.biegaczki.pl. Biegaczka – amatorka z ambicjami. Od kilkunastu lat przemierza biegowe ścieżki w kraju i zagranicą w poszukiwaniu… radości z biegania! Od lat zachęca Polki do aktywności i przekonuje, że wszelkie przeszkody, które napotykamy można pokonać.

Książkę można kupić m in. w salonach Empik oraz na stronie internetowej empik.com, Merlin, na stronie wydawnictwa Galaktyka.

Książkę z dedykacją autorki można natomiast zamówić pisząc do mnie na adres trener@katarzynazbikowska.pl (koszt 30zł + transport)

%d blogerów lubi to: